Пропонуємо послуги флористики та декора

Оформлення весілля


Оформлення весілля - багатогранна і різноманітна послуга, яка створює на весіллях атмосферу живого яскравого свята. Для весільного оформлення найчастіше використовуються флористика, декор та текстиль. Красиві букети на столах, гірлянди й інші прикраси з квітів - ось що робить просте захід святом. Це дозволяє створити на весіллі атмосферу теплоти і забезпечить молодим і гостям незабутні спогади.


Оформлення весілля Зателефонувати Messenger Зв'язатись

Виїзна церемонія


Традиційна церемонія реєстрації молодят багатьом молодим людям не подобається через деякого офіціозу цієї процедури. Не викликає позитивних емоцій і вимушене очікування своєї черги в низці наречених. Що в кінцевому підсумку може зіпсувати відчуття свята. Тому все частіше популярністю користується виїзна церемонія реєстрації весілля. Її, в общем-то, часто ведуть ті ж люди, але атмосфера зовсім інша. Таке весілля, Ви будете згадувати все життя. Ось тільки це за умови, що виїзна церемонія буде продумана до дрібниць і ретельно організована, причому професіоналами.


Виїзна церемонія Зателефонувати Messenger Зв'язатись

Букет нареченої


Букет нареченої - відмінне доповнення для образу молодят, саме він допомагає дівчині проявити свою індивідуальність. Це не просто елемент свята, а важливий компонент торжества, який повинен відповідати його композиції.
Весілля є одним з головних подій в житті кожної людини. Особливо ретельно до цієї справи підходять дівчата, які намагаються створити для себе ідеальний образ нареченої. У цій справі вони продумують кожну дрібницю, щоб виглядати справжньою принцесою, гідною принца з казки. Навіть найдрібніший аксесуар здатний підкреслити оригінальність стилю, що тут вже говорити про букет і весільної флористики взагалі.


Букет нареченої Зателефонувати Messenger Зв'язатись

Флористика


Ви можете уявити собі весілля без квітів? Без романтичного букета нареченої, без квітів, подарованих гостями, без бутоньєрок у нареченого і свідка? Адже флористика на весілля - це один з головних атрибутів будь-якого свята, тим більше весілля. Але якщо на інших урочистих заходах вони представлені виключно в букетах, то на весіллі - включає величезну різноманітність використання квіткових композицій.
Квітів на весіллі багато не буває. Але це стосується тільки букетів молодим. А в оформленні весілля все ж повинна бути золота середина. Де ж доречні квіти як елемент декору? Весь декор на весіллі повинен бути підібраний в одному стилі, не виняток і весільна флористика. Це не означає, що потрібно використовувати квіти тільки одного виду або забарвлення. Але різні квіти повинні поєднуватися один з одним.
Як правило, допускається поєднання 2-3 відтінків різних видів квітів. Флористичний декор весілля повинен поєднуватися з нарядами молодят, прикрасами столу, і, навіть, стравами святкового меню.
Не варто перевантажувати весілля дрібницями і різноманітними елементами. Де в весільному залі можуть розташовуватися квіткові композиції та інші декорації: стіни, столи, вікна.
Також великі вази з квітами можна поставити в кутах або уздовж стін приміщення. У разі організації весілля в екзотичному стилі (як на Канарах або Таїті) квітами або пелюстками може бути усипаний підлогу і стіл. Одним словом, не бійтеся мріяти про квіткової алеї або арці, весільна флористика - наш профіль і ми зможемо реалізувати найсміливіші мрії.


Флористика Зателефонувати Messenger Зв'язатись

Оформлення фотозони на будь-який смак


Весільна фотозоні або бренд-волл (brand wall) - це спеціально відведене місце для фотографування, оформлене відповідно зі стилістикою і ідеєю весілля. Відвідати його під час проведення свята зможе кожен бажаючий, щоб зробити знімок на пам'ять. Звичайні розміри цього майданчика не перевищують 2,5 метра в довжину, адже вона не повинна заважати у проведенні свята.
Фотографії зберігають найцінніші моменти нашого життя. Одним з головних свят для кожної людини є весілля. У цей день закохані, а також їхні родичі та друзі виглядають просто бездоганно, їх особи світяться від посмішок, а очі сяють щастям. Ну як же не зробити яскраву і оригінальну фотографію, що знаменує дана подія ?! Останнім часом просто неймовірної популярності набирає такий атрибут, як фотозоні на весілля, який зробить знімок по-справжньому красивим і незабутнім. Тепер Вам не потрібно витрачати свій час на поїздки в фото студії, досить просто замовити фотозоні в студії декору та флористики «Amour».


Фотозони Зателефонувати Messenger Зв'язатись

Аеродизайн


Аеродизайн - мистецтво прикраси повітряними кульками приміщень, де проводяться весілля, дні народження і урочисті заходи зараз користується надзвичайною популярнотстью.
Ми пропонуємо нашим клієнтам вже розроблені дизайнерські варіанти оформлення кульками залу, де буде проходити свято. Варіантів розташування композицій з повітряних кульок безліч. Гірлянди з куль можуть прикрасити стіни приміщення. Також ними часто прикрашають перила сходів, а наповнені гелієм кулі або фігури можуть розташовуватися під стелею.
Прикрашати кулями приміщення, де проводяться банкети - традиція, яка існує ще з часів стародавнього Риму. Тоді кульками, наповненими повітрям, прикрашали зали, в яких бенкетували знатні римляни. Правда, ці кулі трохи відрізнялися зовні від звичних нам.
А ось сучасний варіант повітряних кульок з'явився в 1824 році. Коли англійський вчений Майкл Фарадей продемонстрував результат своїх експериментів - куля, наповнена воднем, який піднімався в повітря. Пізніше вибухонебезпечний водень замінили гелієм, який застосовується і до цього дня.


Аеродизайн Зателефонувати Messenger Зв'язатись

Кенді бар


Кенді бар - це яскравий стіл, прикрасами якого виступають різні солодощі. Зазвичай вони групуються за кольором або викладаються в красиві композиції. В оформленні весільного залу цей елемент - найсолодший і смачний. У Кенді барі можуть використовувати найрізноманітніші смаколики, наприклад: різноманітні зефіри, повітряні мафіни і кекси, яскраві макаруни, фігурки з шоколаду, шматочки тортів і пирогів, цікаві льодяники, східні солодощі, незвичайні фрукти.
Більшість солодощів краще замовляти для виготовлення вручну, щоб вони дійсно виглядали оригінально і незвично, роблячи Candy-bar цікавим для всіх гостей.
Кенді-бар став для нас приємною традицією прийшла з Європи. Цей радісний атрибут прийнято використовувати під час проведення весіль і інших важливих заходів. Гарний стіл з цікавими та оригінальними солодощами обов'язково припаде до душі кожному гостю на весіллі, ставши справжньою родзинкою свята. Особливо, таке рішення сподобається діткам, які зможуть побалувати себе неймовірно смачними солодощами. Якщо у Вас виникло бажання порадувати своїх гостей Кенді-баром, але Ви не знаєте як це зробити - сміливо звертайтеся в Студію декору і флористки «Amour».


Кенді бар Зателефонувати Messenger Зв'язатись